[RB:Rozblog_Js]
لوگو وب سایت

وبسایت تفریحی لاو تو فان

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,

 

لامبورگینی ویرون

بوگاتی ویرون از نمای جلو

بوگاتی ویرون در خیابان

بوگاتی ویرون

بوگاتی ویرون در نمایشگاه

بوگاتی ویرون در جاده

بوگاتی ویرون

داخل بوگاتی ویرون

موتور بوگاتی ویرون

ساختمان بوگاتی ویرون

بوگاتی ویرون در ایران

جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,

 پورشه پانامرا خود بخود اتومبيل غول​آسا و بسيار قدرتمندي است واي به حاليکه سري به باشگاه کورش منصوري تيونر مشهور ايراني در سويس زده باشد و عضله​هاي بيشتري روي ماهيچه​هايش بياورد. در حال حاضر يک دستگاه پانامراي منصوري در تهران هست که طبق بروشور تيونر ايراني‌اش بايد لااقل 670 اسب بخار قدرت داشته باشد. بنابراين براي چنين ماشين رويايي و فوق​العاده‌اي بايد جايگاه مناسبي در فهرست قوي​ترين​ها کنار گذاشت. اين پانامراي سفيد رنگ ترکيبي از رنگ​هاي متضاد سفيد و سياه است و در بدنه آن هم صفحاتي از کربن ديده مي​شود. جمعه 18 اسفند 1391برچسب:,

 پرزورترین خودرو دنیا یک کادیلاک است که موتور آن توسط یک مهندس خودروسازی دست‌کاری و تقویت شده‌است.

 
به گزارش پرشین خودرو، این خودرو از قوی‌ترین خودروی شاسی‌بلند تولید شده در تاریخ صنعت خودرو هم قوی‌تر است.
 
تنها ایراد این خودروی پرزور این است که هیچ‌گاه نمی‌تواند به تولید انبوه برسد. زیرا قطعات و ابزارهای نیازمند برای تقویت موتور این خودرو به شدت گران هستند.
 
همچنین تولید و تقویت چنین خودرویی نیاز به وقت نیاز و توانایی علمی بسیار بالا دارد.
 
این خودرو موتوری خورجینی 8 سیلندر دارد ولی خروجی این موتور از یک موتور 12 سیلندری هم بیشتر است.
 
جان هنسی مهندسی که به دست‌کاری و ساخت این خودرو پرداخته است معتقد است که این خودرو تنها هیولای آهنی روی زمین است و هیچ خودرویی، حتی قوی‌ترین خودروهای دنیا نظیر بوگاتی و لامبورگینی نمی‌توانند به گرد لاستیک آن برسند.
 
البته هنسی در اتاق داخلی خودرو هم تغییراتی اعمال کرده است. زیرا برای خودرویی با این قدرت باید صندلی‌های خاص خود را طراحی کرد که سرنشین بتواند در مقابل قدرت و سرعت آن احساس راحتی کند. زیرا اگر این خودرو با آخرین سرعت تصادف یا چپ کند احیانا از راننده آن چیزی نخواهد ماند.
 
این مهندس همچنین بدنه خودرو و بعضی قسمت‌های خاص را از فیبر کربن ساخته است که در مقابل تصادف مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.
 
بر روی این خودرو همچنین دستگاهی برای کاهش حرارت موتور تعبیه شده است تا بتواند از آتش‌سوزی ناشی از گرمای موتور جلوگیری کند.